Neoficiální stránky Hradec Králové

Úřad práce Hradec Králové

Úřad práce v Hradci Králové se nachází na ulici Wonkova a je správním obvodem pobočky na území Královéhradeckého kraje, území okresů jako je Jičín, Náchod nebo Rychnov nad Kněžnou a Trutnov. Úřad práce vykonává všechny úkoly v oblasti zaměstnanosti, zajišťuje ochranu zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele nebo zajišťuje státní sociální podpory. Všechny tyto služby zajišťují pro občany nejen krajské pobočky Úřadu práce, ale i jeho generální ředitelství, které mimo jiné i zajišťuje udělování a odjímání právnickým nebo fyzickým osobám licence ke zprostředkování práce – obvykle se jedná o agentury práce.

Úřad mimo jiné na svých internetových stránkách zřídil elektronickou podatelnu, kde je možné zaslat elektronickou zprávu, která bude okamžitě odeslána na patřičný pracovní úřad. Vzápětí vám bude odpovězeno a vaše otázky nebo dotazy. Elektronická podatelna je velice efektivní hlavně z hlediska jistoty, že zprávu bude ihned doručena.

Pracovní úřad zajišťuje a zveřejňuje několik desítek druhů práce, kterou lze vykonávat bez ohledu na věk nebo pohlaví občana. Všechny tyto nabídky jsou k vidění nejen na internetových stránkách, ale i přímo v budově úřadu, kde vám zároveň pracovníci úřadu mohou odpovědět nebo předat kontakty na případné společnosti, které nabízejí práci. Při výběru práce je ale třeba dbát na to, že některý ze zaměstnavatelů požaduje patřičné vzdělání v oboru.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Úřady Hradec Králové a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.