Neoficiální stránky Hradec Králové

Pracovní úřad Hradec Králové

Úřad práce se nachází v Hradci Králové na ulici Wonkova a úřední hodiny jsou od pondělí do pátku v ranních a odpoledních hodinách. Úřad práce nejen zajišťuje pracovní místa, ale především vede evidenci všech nezaměstnaných osob v České republice. Stanoviště úřadu práce v Hradci Králové zajišťuje práci a vede evidenci nejen v samotném městě, ale i v jeho okolí jako jsou města Jičín, Náchod nebo Rychnov nad Kněžnou.

Úřad práce zajišťuje nejen všechny výše uvedené body, ale především plní všechny úkoly v oblasti zaměstnanosti, zajišťuje ochranu zaměstnanců při platební neschopnosti zaměstnavatele, vyplácí státní sociální podpory a zajišťuje veřejnou evidenci všech volných pracovních míst v daném kraji.

Pokud aktivně hledáte práci je zde také možnost podívat se na veřejnou listinu, kterou zprostředkovává úřad práce. Listina je k vidění nejen přímo na pobočce úřadu, ale i na jejich internetových stránkách poté co si sami naleznete příslušný úřad v kraji. Jedná se o pracovní místa všeho druhu jako je učitel, údržbář, právník nebo administrativní práce. O daném zaměstnání se rovnou můžete informovat přímo na přepážce úřadu, kde vám budou zodpovězeny některý dotazy. Kontaktní pracoviště lze kontaktovat kdykoli v libovolném čase a to pomocí elektronické podatelny nebo po telefonu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Úřady Hradec Králové a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.