Neoficiální stránky Hradec Králové

Kontaktní pracoviště úřadu práce Hradec Králové

Úřad práce ČR zajišťuje prostřednictvím krajských poboček služby občanům v oblasti zaměstnanosti i sociální péče a příspěvků. Pod jednotlivými krajskými pobočkami jsou pak vedeny i jednotlivá kontaktní pracoviště, která jsou ve větších i menších městech. Pod Úřad práce Hradec Králové spadají celkem čtyři kontaktní pracoviště, z nichž jedno je přímo v Hradci Králové. Ostatní jsou umístěna v okolních městech a poskytují pouze část služeb.

  • Kontaktní pracoviště Hradec Králové, Wonkova 1142/1 – Hlavní pracoviště, kam zavítáte, pokud potřebujete sehnat zaměstnání, požádat nebo si vyzvednout sociální podporu, příspěvky na péči nebo dávky pro osoby se zdravotním postižením. Úřední hodiny pondělí a středa od 8 do 17 hod., ostatní všední dny od 8 do 13 hod.
  • Kontaktní pracoviště Hradec Králové (Třebechovice pod Orebem), Masarykovo náměstí 14 – Poskytuje pouze pomoc v oblasti hmotné nouze. Úřední hodiny pondělí, středa od 8:00 do 11:30 a od 12:00 do 17:00, úterý a čtvrtek od 8:00 do 11:20 a od 12:00 do 13:00.
  • Kontaktní pracoviště Hradec Králové (Smiřice), Palackého 106 – Také poskytuje pouze podporu v oblasti hmotné nouze. Úřední hodiny pondělí a středa od 8 do 17 hod., úterý a čtvrtek od 8 do 13 hod.
  • Kontaktní pracoviště Hradec Králové (Nechanice), Husovo nám. 83 – Opět pouze pomoc v hmotné nouzi. Pouze jeden úřadní den, a to středa od 8 do 17 hod.

Další informace o jednotlivých pobočkách úřadu práce v Hradci králové získáte na adrese uradyprace.flek.cz/pobocka/hradec+kralove.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Úřady Hradec Králové a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.