Neoficiální stránky Hradec Králové

VOZP Hradec Králové

Vojenská zdravotní pojišťovna již několikátým rokem zajišťuje pojištění pro všechny osoby, které jsou platnými občany České republiky. Jednu z mnoha poboček, které v republice má je i v Hradci Kárlové na adrese Malé náměstí. Pojišťovna má širokou nabídku pojištění a informací o pojištění nejen pro soukromé osoby, ale i pro zaměstnavatele nebo zdravotnická zařízení. Všechny druhy pojištění lze sjednat přímo na pobočce pojišťovny, kde se vám budou věnovat plně školení zaměstnanci pojišťovny.

Vojenská pojišťovna zajišťuje hospitalizaci nejen ve svých nemocnicích a zdravotnických centrech, ale v ostatních nemocnicích po celé České republice. Součástí zdravotnické péče této pojišťovny jsou i lázeňské pobyty, které jsou jen podle vašeho výběru. Mimo jiné má pojišťovna své vlastní zdravotnické zařízení, která jsou nejen v Hradci Králové, ale i v Brně nebo v Praze.

Vojenská zdravotní pojišťovna poskytuje pojištění nejen soukromým osobám, ale i vojákům nebo sportovcům. Svým stálým klientům poskytuje zdravotní pojišťovna zdarma m

ěření tlaku, BMI a tělesné hmotnosti na všech pobočkách. Pro vybrané skupiny pojištěnců jsou na všech pobočkách připraveny preventivní balíčky proti chřipkách a pandemii.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Služby a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.