Neoficiální stránky Hradec Králové

Český rozhlas Hradec Králové

V současné době vysílá Český rozhlas denně od 5 hodin od rána do 19:30 večer. Budova Českého rozhlasu se nachází na adrese Havlíčkova. Stanice vysílá celý den a celou noc, v nočních hodinách vysílání probíhá, ale bez přítomnosti moderátorů a doprovodného programu a vysílání probíhá pouze analogově. Český rozhlas lze samozřejmě poslouchat přes rádio či telefon, kde si naladíte stanice nebo přes internet. Na internetových stránkách totiž probíhá celodenní vysílání.

Hlavním záměrem rozhlasu je ve svém denním vysílání podávat rychlé, objektivní, ale především ověřené informace o událostech v Královéhradeckém kraji. Každý den je pro vás tedy připraveno několik desítek informací, zpráv, zábavních a soutěžních programů nebo současné i té starší hudby domácí nebo ze zahraničí. Hraje se zde po celý den a celou noc hudba různých žánrů, kterou pro vás každý den připravují nejen pořadatelé programu, ale také vaši oblíbení moderátoři.

Studio Českého rozhlasu je vybaveno prvotřídní moderní technikou. V Českém rozhlase je rovněž umožněn program pro začínající nebo již známé autory knížek nebo divadelních her, aby během vysílání představily svoje dílo nebo přečtli úryvek.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Služby a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.